Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu jakim jest FESTIWAL SŁOIKÓW ŚWIATA.

Jest to wydarzenie bezprecedensowe nie tylko w historii Warszawy, ale w przestrzeni Polski i świata, ma wymiar społeczny, gospodarczy, kulturowy i wizerunkowy.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie mediów, udział w tej inicjatywie daje Państwu pewność dotarcia z informacją o firmie i jej usługach, do maksymalnie szerokiego grona odbiorców.

Wszystko to, co związane jest ze Słoikiem, stanowi dziś jedno z bardziej skutecznych narzędzi promocji i reklamy. Już sama zapowiedź inauguracji zbierania eksponatów do Muzeum Słoików Świata oraz organizacji Festiwalu Słoików Świata spotkała się z wielkim zainteresowaniem ogólnopolskich mediów.

Chwytliwy i nośny w polskim społeczeństwie temat Wspólnoty Słoikowej oraz rosnąca potrzeba niestandardowych form promocji, to gwarancja sukcesu.

Zwróciliśmy się o patronaty do Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej, Ministra Gospodarki, Ministra Rolnictwa, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Ochrony Środowiska, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Warszawy.

O patronaty medialne poprosiliśmy TVP, Polskie Radio, Newsweek Polska, Gazetę Wyborczą oraz gazety lokalne z całego kraju.

Dzięki własnemu serwisowi prasowemu oraz prowadzonej kampanii informacyjnej skierowanej do mediów oraz potencjalnych odwiedzających liczymy na udział w trzydniowym Festiwalu Słoików Świata ponad 10 000 osób.

Dodatkowych informacji udzielają:

Cezary Kopczyński, tel. +48 22 297 66 24, e-mail: ck@festiwale.co