Hotel "Pan Tadeusz"

„Pan Tadeusz” to trzygwiazdkowy hotel usytuowany w centralnej Polsce w niedużej odległości od Warszawy (około 35km). Stanowi doskonałe miejsce do organizacji wysokiej rangi konferencji, dużych i małych spotkań biznesowych, szkoleń firmowych a także imprez integracyjnych i przyjęć okolicznościowych.

Lokalizacja hotelu na obrzeżach małego, turystycznego miasteczka Serock nad Zalewem Zegrzyńskim sprzyja spacerom i wycieczkom rowerowym po specjalnie przygotowanych i oznakowanych trasach krajoznawczych.

Goście szukający aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z basenu, boiska oraz różnorodnego sprzętu wodnego. Szukającym relaksu polecamy saunę, jacuzzi, bicze wodne i błogie leżakowanie w promieniach słońca na hotelowym pomoście.

Gwarantujemy wyjątkową atmosferę, życzliwy i wyszkolony personel, który poprzez profesjonalny serwis i najwyższą jakość usług, zawsze gotowy jest sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Zależy nam, aby pobyt w Hotelu*** Pan Tadeusz stał się dla każdego miłym wspomnieniem i miejscem, do którego chciałoby się wracać.

W dniach 4-6.09.2015 podczas II Festiwalu Słoików Świata pragniemy zorganizować stoisko gastronomiczne, na którym zaprezentujemy sposoby pasteryzacji warzyw i owoców.

Pasteryzacja to proces w którym przetwory ogrzewa się do wysokich temperatur w szczelnie zamkniętych słoikach lub butelkach w celu zniszczenia wszelkich drobnoustrojów powodujących psucie się przetworów.

www.hotelpantadeusz.pl