Otomanska_pokusa-300Misja i wizja

Firma Arvalava Sp. z o.o. została założona w maju 2012 roku .

Jest ona wyrazem polskiej fascynacji różnorodnością smaków ciasta tureckiego.Naszym celem jest oferowanie tych niezwykłych doznań kulinarnych w Polsce. To jest nasza misja i będziemy dążyć do jej urzeczywistnienia.

Wszystkie składniki wykorzystane do produkcji naszych wypieków są starannie dobrane i wyselekcjonowane. Nasza metoda produkcji jest zgodna z oryginalnymi recepturami ottomańskimi. Oferujemy produkowane codziennie świeże wyroby zgodne z najwyższymi normami i standardami.

baklava
Naszą wizją jest wspólna fascynacja kulinariami orientu.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować, polskiemu odbiorcy, najwyższej jakości wyroby, charakteryzujace się oryginalnym smakiem wypieków osmańskich, wykonanych z najlepszych składników, pochodzących z regionu basenu morza Śródziemnego i Polski.

Tureckie przysmaki wykonywane są według tradycyjnych receptur i oparte na wieloletnim doświadczeniu mistrzów orientalnej sztuki kulinarnej. Kompozycja smaku oparta jest na tradycyjnej recepturze z czasów osmańskich. Wykonanie tych tureckich delicji powierzyliśmy adeptom tureckiej szkoły mistrzów ciasta filo.

Nasze wyroby pozwolą polskim klientom cieszyć się teraz niepowtarzalnym smakiem orientu.

www.ottomanska-pokusa.pl